TASARIM
İNŞAAT
FIT - OUT
STUDIO ALLIANCE
 • TASARIM

  Diem Ekibi, global müşterilerimizle yapılan işbirlikleri sonucunda ofis tasarımında değerli deneyimler biriktirdi. Bu sayede, müşterilerimize, ihtiyaç ve taleplerine uygun, özelleştirilmiş ve benzersiz çalışma alanları sunuyoruz.

 • İNŞAAT

  Uzun yıllardır farklı sektörlerde, global müşteriler ile çalışarak edindiğimiz teknik bilgi ve beceri sayesinde hem kaba hem de ince inşaat işlerinde küresel olarak rekabet edecek yetkinliğe sahibiz. Proje portföyümüz, çok sayıda fonksiyonel talebi karşılayan bina inşasındaki uzmanlığımızı kanıtlamaktadır. Zengin proje portföyümüzde fabrika binaları, Ar-Ge binaları, lojistik depo binaları, laboratuvar binaları, spor merkezleri ve ofis mekanları bulunmaktadır.

 • FIT - OUT

  “Herkese uygun” bir işyeri olmadığını, her sektörün ve hatta her markanın belirli bir işyeri tasarımı ve organizasyonu gerektirdiğini fark eden müşterilerimiz için marka kimliğine hitap eden ve verimliliği artıran benzersiz fit-out projeleri tasarlıyor ve hayata geçiriyoruz.

 • STUDIO ALLIANCE

  2020 yılından bu yana Avrupa genelindeki fit-out ve mimarlık firmalarından oluşan Studio Alliance'ın Türkiye'deki tek üyesiyiz. Studio Alliance üyeleri arasında oluşan bilgi akışı sayesinde dünyada gelişen ofis trendlerini aynı anda müşterilerimize sunuyoruz. Alliance üyeleri ile yaptığımız işbirliği sayesinde Avrupa'daki kurumsal müşterilerimize hizmet verme kabiliyetimizi her geçen gün artırıyoruz. Avrupa genelinde müşterilerimize, üretkenliği ve çalışanların elde tutulmasını artırırken maliyetleri düşüren işyeri oluşturma danışmanlığı ve değişim yönetimi hizmetleri sunuyoruz.